[:en]News details[:ru]Подробности[:ua]Подробиці[:]

[:en]Read the full story here[:ru]Читайте полную запись ниже[:ua]Читайте повний запис нижче[:]

Як часто необхідно переміщати зерно на складі під час зберігання?

Зберігання зерна буде гарантовано якісним, якщо перед надходженням воно пройде кілька етапів:

– сушку,

– очищення від домішок,

– знезараження та охолодження.

Насип – найпоширеніший вид зберігання зернової продукції. У такому вигляді зберігають майже всі зернові культури – пшеницю, кукурудзу, ячмінь і т.д.

При такому способі можна перевантажувати зерно всередині сховища, а ще оперативно боротися зі шкідниками, тому як доступ до зерна здійснюється легко і швидко.

На терміналі MAXIGRAIN є 14 складів підлогового зберігання. Їх загальна місткість 60 тис тонн.

Також є вертикальні металеві силоси об’ємом 6 тис тонн. В оперативних ємностях вміщується 1 тисячу тонн сільськогосподарської продукції, які технологічно пов’язані з вузлом чистки і сушки зерна, продуктивністю 500 тонн на добу.

Перш, ніж зерну потрапити на склад для зберігання, його необхідно очистити і визначити класність. У лабораторії фахівці перевіряють вміст клейковини, вологості, протеїн, число падіння, зернова домішка, температура і т.д.

Якщо говорити про пшеницю, наприклад, якої в цьому році в Україні був рекордний урожай – 32,9 млн тонн, то її ділять ще і по стекловидности: від менш 20% до понад 60%.

Для тривалого зберігання зерна з вологістю до 14% досить перемістити зерно 2-3 рази, щоб уникнути злежування. Якщо вологість більше 15%, то це ризиковано для тривалого зберігання, при цьому важливо враховувати температуру навколишнього середовища при закладці зерна. Адже таке середовище сприятливе для мікробіологічних шкідників.

Якщо його ретельно НЕ просушувати, то можна погіршити якість або втратити урожай.

Рекомендуємо не зберігати вологе зерно, а скористатися послугами сушки для безпечного зберігання зерна без втрати якості.

Позвонить нам