[:en]News details[:ru]Подробности[:ua]Подробиці[:]

[:en]Read the full story here[:ru]Читайте полную запись ниже[:ua]Читайте повний запис нижче[:]

Зерно кукурудзи: як визначити якість

Коли аграрії говорять про якість кукурудзи, то вони в першу чергу мають на увазі фізичні властивості сільськогосподарської культури, і як не допустити погіршення структурних і хімічних якостей під час зберігання, а також подальшій переробці.
Кукурудзу українські сільгосппідприємства починають збирати майже найпізніше. Цього року прибирання кукурудзи стартувало, згідно Мінагрополітики України, 3 вересня. Трапляється, що прибирання проходить в період підвищеної вологості, і тоді у аграріїв однією з головних турбот є вологе зерно і непроста робота по сушці зерна для того щоб не погіршити якість.

– У роботі з кукурудзою, як втім, і з іншими зерновими культурами, починаючи від ріпаку, дуже багато нюансів, – розповідає завідуюча лабораторією терміналу MAXIGRAIN, Наталія Ярмоленко. – У нас є сушильне устаткування польської фірми ARAJ, продуктивністю 500 тонн на добу і сепаратор для очищення, 100 тонн на годину.

Але перед тим, як почати сушити зерновию культури, потрібно визначити первинну якість, клас, вологість, вміст домішок і т.д. Маючи ці дані, можна встановити оптимальний температурний режим сушіння кукурудзи. До кукурудзи треба ставитися дуже уважно, її не можна пересушувати, інакше зерно буде тріскатися що відразу відіб’ється на показниках.
Тому, коли мова йде про сушіння кукурудзи, фахівці ретельно підбирають і стежать за температурним режимом, який впливає на якість зерна.

Хороша якість зерна – це завжди декілька складових успіху. У випадку з кукурудзою її якість закладається ще в полі, а продовжується на елеваторах. Важливий критерій в момент збирання сільськогосподарської культури – це зрілість кукурудзи, а при закладці зерна в елеватор – умови зберігання.

Позвонить нам