Послуги лабораторії

Виробничо-технологічна лабораторія ТОВ “Максигрейн -Україна” оснащена сучасними приладами, устаткуванням, інвентарем, засобами вимірювальної техніки і має необхідні приміщення для проведення випробувань і визначення органолептичних, фізико-технічних і хімічних показників на усі сільськогосподарські культури і продукти їх переробки, згідно нормативних документів на ці культури.

Виробничо -технологічна лабораторія ТОВ “Максигрейн -Україна” забезпечена діючою нормативною документацією і укомплектована кваліфікованими фахівцями.

У 2015 році лабораторія була аттестована Міністерством економічного розвитку України і має право на проведення випробувань сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки в заявленій сфері. Лабораторія проводить контроль приймання, зберігання і відвантаження сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки, технологічних процесів очищення, сушки і охолодження.

Компетентність персоналу постійно підтверджується участю в семінарах, навчанням на курсах підвищення кваліфікації, а також міжлабораторними порівняннями результатів випробувань з атестованими і акредитованими лабораторіями (ГП ” Херсонстандартметрологія”, Генеральна сюрвейська компанія, SGS та ін.).

Запрошуємо усіх до співпраці!

наші новини

Зв'язатися з нами

вигідне розташування

Термінал розташований в Херсоні на березі річки Кошова в дельті Дніпра. Площа - понад 16 Га.

прийом і відвантаження

Прийом і відвантаження автомобільним, залізничним і водним видами транспорту.

клієнт сервіс

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враховуємо вимоги до зберігання вантажів та інші побажання.

лабораторія

У 2015 році лабораторія була атестована Міністерством економічного розвитку України.

персонал

Компетентність персоналу постійно підтверджується участю в семінарах, навчанням на курсах.

інфраструктура

14 зерносховищ (12 складів закритого зберігання і 2 металевих силосу фірми Chief)

Позвонить нам