Close

Послуги лабораторії

Виробничо-технологічна лабораторія ТОВ “Максигрейн -Україна” оснащена сучасними приладами, устаткуванням, інвентарем, засобами вимірювальної техніки і має необхідні приміщення для проведення випробувань і визначення органолептичних, фізико-технічних і хімічних  показників на усі сільськогосподарські культури і продукти їх переробки, згідно нормативних документів на ці культури.

Виробничо -технологічна лабораторія ТОВ “Максигрейн -Україна” забезпечена діючою нормативною документацією і укомплектована кваліфікованими фахівцями.

У 2015 році лабораторія була аттестована Міністерством економічного розвитку України і має право на проведення випробувань сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки в заявленій сфері. Лабораторія проводить контроль приймання, зберігання і відвантаження сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки, технологічних процесів очищення, сушки і охолодження.

Компетентність персоналу постійно підтверджується участю в семінарах, навчанням на курсах підвищення кваліфікації, а також міжлабораторними порівняннями результатів випробувань з атестованими і акредитованими  лабораторіями (ГП ” Херсонстандартметрологія”, Генеральна сюрвейська компанія, SGS та ін.).

 Запрошуємо усіх до співпраці!

Call Now