О нас

Информация о компании Максигрейн-Украина

Зерновий термінал ТОВ «Максігрейн-Україна» був зведений в результаті інвестиційного проекту в 2009-му році. Термінал розташований на площі 20 га землі в межах міста Херсона на березі річки Кошова в дельті Дніпра.

Потужності Терміналу, високий професіоналізм, досвід працівників і розвинена інфраструктура дозволяють організувати комплексне обслуговування клієнтів на сучасному рівні.

Є можливість приймати і відвантажувати вантажі автомобільним, залізничним і водним видами транспорту. Узагальнена місткість складських приміщень становить 44 тис.тон. Штат елеватора налічує понад 150 фахівців своєї справи.

ТОВ «Максігрейн-Україна» здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільсько господарської продукції (в тому числі насіння соняшнику, ріпаку, гірчиці, льону, зерна пшениці продовольчої, фуражних пшениці і ячменю, проса, вівса, жита, шроту, макухи соняшнику і інших культур, а також гранульованих і розсипних висівок). Також технічне оснащення елеватора дозволяє доводити зернові культури до експортних кондицій, що тим самим зменшує ризики і страхує наших партнерів при поставці вантажів з полів підприємств і господарств.

На підприємстві розташовані 13 складів закритого зберігання загальною місткістю 44 тис.тонн і 2 металевих силосу фірми Chief по 3 тис. Тонн, що дає можливість одночасно приймати, зберігати та відвантажувати продукцію різних видів і класів а також відповідають всім нормам і вимогам для зберігання органічної продукції.

Виробничо-технологічна лабораторія терміналу оснащена сучасною технікою і обладнанням і має необхідні приміщення для проведення випробувань і визначення органолептичних, фізико-технічних і хімічних показників на всі сільськогосподарські культури і продукти їх переробки.

В 2015году лабораторія була атестована Міністерством економічного розвитку України та має право на проведення випробувань сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки в заявленій сфері. Штат лабораторії складається з 10-ти професіоналів, які 24 години на добу забезпечують «здоров’я» зберігається продукції. Компетентність персоналу постійно підтверджується участю в семінарах, навчанням на курсах підвищення кваліфікації.

Особливістю нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта і велика кількість додаткових супровідних послуг. Будучи приватною компанією, ми маємо можливість бути гнучкими і одночасно стабільними протягом багатьох років. З нами легко домовитися і можна бути впевненим в тому, що ця домовленість буде дотримана.

Робота перевантажувального терміналу ТОВ «Максігрейн-Україна» відкриває широкі можливості в діяльності компаніям-експортерам, тим самим роблячи значний внесок у розвиток регіонального транспортного вузла і дає поштовх в розвитку зернового бізнесу в регіоні.

На цьому сайті ви зможете дізнатися про можливості нашого Терміналу. Якщо ви зацікавлені у співпраці, зв’язуйтеся з нами для організації візиту. Ми відкриті для всіх і будемо раді Вас прийняти.

Максігрейн-Україна Дотримуємось домовленостей

НАША ІСТОРІЯ Як ми розвиваємось

Зерновий термінал ТОВ «Максігрейн-Україна»
 • ЗАСНУВАННЯ - 2009

  Зерновий термінал був зведений в результаті масштабного інвестиційного проекту.
 • 2015 - АТЕСТАЦІЯ ЛАБОРАТОРІЇ

  Наша лабораторія була атестована Міністерством економічного розвитку України
 • РОЗШИРЕННЯ ПОСЛУГ - 2018

  Приймання нових видів зернових культур. Поява послуг з агентування і фрахтування морських суден
 • 2019+ - НОВІ ОБРІЇ

  Покращуємо сервіс та розширюємо потужності. Розвиваємося далі разом з нашими партнерами...

НАША КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

 • Місткість складів (тон)
 • Зерносховищ
 • Штат елеватора
 • Видів с/г продукції
 • Площа терміналу (Га)
 • Штат лабораторії

Позвонить нам