Close

Про компанію

  Зерновий термінал ТОВ «Максігрейн-Україна» був зведений в результаті інвестиційного проекту в 2009-му році. Термінал розташований на площі понад 16 га землі в межах міста Херсона на березі річки Кошова в дельті Дніпра.

   Потужності Терміналу, високий професіоналізм, досвід працівників і розвинена інфраструктура дозволяють організувати комплексне обслуговування клієнтів на сучасному рівні.

   Є можливість приймати і відвантажувати вантажі автомобільним, залізничним і водним видами транспорту. Узагальнена місткість складських приміщень становить 42 тис.тон. Штат елеватора налічує понад 150 фахівців своєї справи.

   ТОВ «Максігрейн-Україна» здійснює накопичення і перевалку більше 10 видів сільсько господарської продукції (в тому числі насіння соняшнику, ріпаку, гірчиці, льону, зерна пшениці продовольчої, фуражних пшениці і ячменю, проса, вівса, жита, шроту, макухи соняшнику і інших культур, а також гранульованих і розсипних висівок). Також технічне оснащення елеватора дозволяє доводити зернові культури до експортних кондицій, що тим самим зменшує ризики і страхує наших партнерів при поставці вантажів з полів підприємств і господарств.

   На підприємстві розташовані 14 зерносховищ (12 складів закритого зберігання, загальною місткістю 36 тис.тонн і 2 металевих силосу фірми Chief по 3 тис. Тонн), що дає можливість одночасно приймати, зберігати та відвантажувати продукцію різних видів і класів а також відповідають всім нормам і вимогам для зберігання органічної продукції.

   Виробничо-технологічна лабораторія терміналу оснащена сучасною технікою і обладнанням і має необхідні приміщення для проведення випробувань і визначення органолептичних, фізико-технічних і хімічних показників на всі сільськогосподарські культури і продукти їх переробки.

   В 2015году лабораторія була атестована Міністерством економічного розвитку України та має право на проведення випробувань сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки в заявленій сфері. Штат лабораторії складається з 10-ти професіоналів, які 24 години на добу забезпечують «здоров’я» зберігається продукції. Компетентність персоналу постійно підтверджується участю в семінарах, навчанням на курсах підвищення кваліфікації.

   Особливістю нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта і велика кількість додаткових супровідних послуг. Будучи приватною компанією, ми маємо можливість бути гнучкими і одночасно стабільними протягом багатьох років. З нами легко домовитися і можна бути впевненим в тому, що ця домовленість буде дотримана.

   Робота перевантажувального терміналу ТОВ «Максігрейн-Україна» відкриває широкі можливості в діяльності компаніям-експортерам, тим самим роблячи значний внесок у розвиток регіонального транспортного вузла і дає поштовх в розвитку зернового бізнесу в регіоні.

   На цьому сайті ви зможете дізнатися про можливості нашого Терміналу. Якщо ви зацікавлені у співпраці, зв’язуйтеся з нами для організації візиту. Ми відкриті для всіх і будемо раді Вас прийняти.

Call Now