Подробности

Читайте полную запись ниже

Зберігання зерна: переваги силосів на терміналі MAXIGRAIN

Сьогодні перед сільгоспвиробниками стоїть питання збереження високих та якісних показників зернових культур впродовж тривалого часу – від 6 місяців до року і більше. Тому зберігання зерна в силосах користується великим попитом.

Основна перевага силосів:
— швидке будівництво на основі збірних, завчасно підготовлених елементів;
— механізація завантажувально-розвантажувальних робіт;
— можливість герметизації;
— контроль за режимами зберігання зерна.

Технологія зберігання зерна в силосах полягає в прийманні та відвантажуванні урожаю, регулярній дезінфекції, вентиляції, підтримці і контролі необхідної температури.

Термінал MAXIGRAIN забезпечений двома металевими силосами фірми Chief, яка першою запропонувала на ринку таку конструкцію зерносховищ. У порівнянні з багатьма іншими подібними об’єктами, такі рифлені силоси мають більш товсті гофровані стінки з ребрами жорсткості. Ці споруди здатні витримувати більш високі вітрові та снігові навантаження, легко переносять завантаження/розвантаження зернових кілька разів на рік.

Переваги силосів Chief на терміналі:
— монтаж листів зменшує ймовірність проникнення вологи всередину сховища;
— розраховані на великий обсяг зберігання сипучого вантажу;
-аерація підлоги в бункері — для зберігання різних видів культур, проводиться окремий розрахунок найбільш підходящих параметрів аерації;
— дах здатний витримати високі навантаження;
— продування через весь зерновий стовп за допомогою потужних відцентрових вентиляторів, потужність яких розраховується з урахуванням продукції зберігання.

Позвонить нам